אודות

אתה נמצא כאן: :/אודות
אודות 2016-10-18T08:27:01+00:00
מאות אלפי בתים, עסקים, חברות, מוסדות ואנשים פרטיים ממגנים את רכושם מפני פריצה, נזק או אובדן באמצעים טכנולוגיים שונים ממערכת אזעקה בסיסית, חיבור למוקד אבטחה, מערכות טלויזיה במעגל סגור ועד למערכות משולבות ומורכבות.
כיום כאשר תחושת הביטחון האישי נפגעת מידי יום ושיעור פשיעת הרכוש (פריצות וגנבות) עולה מידי יום יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם מתלבטים כיצד להגן רכושם ולחזק את תחושת הביטחון האישי
מגוון  המוצרים ועשרות היצרנים ויבואנים של ציוד מיגון ואבטחה בשוק הישראלי מביאים את הלקוח הסופי לידי בלבול ויכולת מועטה להשוות בין הפתרונות המוצעים לו כמו כן חסרה ללקוח הסופי היכולת לדעת האם רמת האבטחה שהוצעה לו מספקת לצרכיו. 
פורטל AlarmInfo קם כדי לספק לציבור הישראל את כל המידע הנדרש לגבי מערכות מיגון ואבטחה הקיימות בשוק הישראלי ולתת בידו כלי נוסף על מנת לוודא שמערכות המיגון אשר בידו תואמות את צרכי האבטחה שלו.
בפורטל תוכלו למצוא פירוט מלא של המוצרים השונים, התאמת המוצרים למגזרים שונים (בתים פרטיים, עסקים, מפעלים וכו') וסקירות עדכניות על מוצרים ופתרונות חדשים בתחום.
הפורטל מרכז שנים של ידע ונסיון בשוק האבטחה המקומי והבנלאומי, כותביו מחזיקים בידם נסיון של עשרות שנים בכל רבדי התעשייה החל מיצרנים, מתקינים, חברות מוקד ועד חברות בוועדות תקינה לתקן 1337 על חלקיו השונים של מכון התקנים הישראלי.
בנוסף פורטל AlarmInfo מעמיד לרשותכם פורום פתוח לכל שאלה בכל נושא הקשור לתחום. על מנת לעבור לפורום אנא לחץ כאן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות