מצלמת רשת חדשה

אתה נמצא כאן: ://מצלמת רשת חדשה

מצלמת רשת חדשה

כפי שסיפרנו, לפני מספר שבועות שיאומי השיקו את המותג-MIJIA, תת מותג MI אקו סיסטם שלמעשה מרכז את כל מוצרי שיאומי ההיקפיים שמפותחים על ידי חברות בת ושותפיים עיסקיים כגון, מערכות אזעקה, מצלמות, בית חכם, אופניים, סירי בישול ועוד. המטרה היא להוות גורם מרכזי בחיי המשתמש על ידי יצירת מערכות היקיפיות לחווית המשתמש.

אתמול ( 12/04/16 ) השיקה MIJIA מצלמת רשת חדשה כחלק מקו מוצרי החפיצים שלהם. 

המצלמה היא מצלמה קבועה אבל מאפשרת סיבוב של 360 מעלות על מנת לכיסויי מלא של השטח הנצפה. 

גוף המצלמה בנוי מפלסטיק SABIC אשר קל מאד. החפיץ נראה דק מאד וידידותי למשתמש. 

כמה מאפיינים עיקריים, ווידאו ב1080P, תיקון עיוות עדשה (LDC) וצמצם 1.8

המצלמה מובבסת על מעבד AMBARELLA S2KM החדיש אשר מתחיל להיות סטנדרט בעולם מצלמות הרשת כולל בתחום המקצעי בכל הקשור לעולם עיבוד הוידאו. מעבד זה תומך בזום דיגיטאלי עד פי 4 ללא עיוותים מיוחדים. יכולת הפרדת הצבעים של הצ'פ גבוהה ביותר ומאפשר תמונה קרובה מאד למציאות. 

עדשה בחיתוך נקי ומפתח צמצם של 1.8 מאפשרים חוויות צפייה גם בתנאי תאורה חלשים. ניתן לראות הדגמה של ראיית הלילה של המצלמה מתחת:

מערכת תיקון עיוות העדשה (LDC) נועדה למנוע את תמונת איך הדג אשר קיימת בשימוש בעדשות רחבות, כאן למעשה מתבצע תיקון דיגיטאלי לעיוות האופטי שקיים בעדשה על מנה שהתמונה בה אנחנו צופים תהייה נקייה וללא עיוותים. 

המצלמה כבר נתמכת באפלקציית הבית החכם של שיאומי, ואם יש לכם טלפון של שיאומי תוכלו בקלות לבצע עם המצלמה שיחות ווידאו דרך אפליקצייה השיחות של שיאומי 🙂 

 

מחיר המצלמה בסין הוא 399 יואן שהם כ 61 דולר.

 

מקווה שבקרוב נראה אותה ביבוא הרשמי של באג

 

 

By | 2016-04-13T09:49:18+00:00 אפריל 13th, 2016|חדשות|0 תגובות

About the Author:

MIUI ישראל

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות