מצלמות אבטחה

אתה נמצא כאן: :/מצלמות אבטחה
מצלמות אבטחה 2016-10-18T08:27:01+00:00
מומלצי AlarmInfo

מהי מערכת מצלמות אבטחה?

מערכת טמ"ס המכונה גם כמצלמות אבטחה, נסתרות או מערכות מעקב ווידאו היא מערכת אשר השידור של אותות הווידאו נעשה במעגל סגור ולא מופץ לגורמים לא מורשים. לדוגמא בניגוד לשידורי הטלוויזיה אשר זמינים לכולם שידור המצלמות במערכת מעגל סגור נעשים אך ורק עבור יעד מורשה מוגדר מראשסוגי מצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה הן למעשה ניסיון חיקוי של העין האנושית, כאשר לכל צילום וכיסוי רצוי קיימת מצלמת אבטחה מתאימה ההולמת את דרישות האבטחה.

ניתן למצוא היום בשוק מגוון רב של סוגי מצלמות אבטחה אשר ההבדלים ביניהם יכולים לבוא מסוג המארז: כיפה, צינור, גוף או מהאפשרויות של המצלמה כגון רזולוציות, חיבוריות וכו'כיצד לבחור מערכת מצלמות אבטחה?

כאשר עומדים בפני בחירה של מערכת מצלמות אבטחה לרוב לא ניתן בידנו מספיק מידע האם המערכת המוצעת מתאים לצרכים או לא, האם פתרון ההקלטה מספק איכות מספקת ובכלל האם יינתן מענה מלא. בניגוד למערכות אבטחה אחרות לרוב אי מענה לצרכים ניתן יהיה להבחנה מיד לאחר סיום ההתקנה

צפייה מרחוק במערכת מצלמות אבטחה

אחת האפשרויות הנוספות והיעילות ביותר של מערכת מצלמות אבטחה היא היכולת לבצע צפייה מרוחקת באותות הווידאו של המערכת. יכולת זאת למעשה מאפשרת לכם לפקח על הנעשה בכל עת גם כאשר אינכם נמצאים במקום המצולם.שינוי גודל גופנים
ניגודיות