מיני סקירה – MI MIX – המכשיר הטוב בעולם

אתה נמצא כאן: ://מיני סקירה – MI MIX – המכשיר הטוב בעולם

מיני סקירה – MI MIX – המכשיר הטוב בעולם

אז באמת קצת באיחור אבל בהחלט שווה את זה הנה המיני סקירה של ה MI MIX. 

אז לאחר שיצא לי להיות בין הראשונים בעולם לראות את המכשיר מיד לאחר ההשקה שלו ועוד לפני תחילת המכירה הרשמית שלו אני יכול בהחלט לומר לכם כי מדובר במכשיר היפה ביותר שראיתי, ה-MI MIX אלגנטי במיוחד, הגוף הקרמי מוסיף לו קרירות יוקרתית ואחיזה שונה ונוחה יותר מכלל המכשירים הגדולים שהכרתי עד היום.

whatsapp-image-2016-10-26-at-15-49-09

אני לא אדבר על המפרט שלו (שמרשים בהחלט) בגלל שהוא נטחן ברחבי האיטרנט ואצלנו על ימין ועל שמאל. מה שכן מעניין מאד לדבר עליו זה איך הוא מרגיש ביד, וכאן אני יכול לומר לכם הופתעתי בענק, ה-MIX לא מרגיש כלכך גדול, לאחר שסקרתי את ה MI MAX שהרגיש ענק ומסורבל הMIX מרגיש הרבה יותר נוח לתפעול ביד אחת.  

ניתן בהחלט להתמש עם רוב פונקציות המכשיר ביד אחת (לי יש ידיים לא קטנות במיוחד) כך שגם מישהו שנרתע ממכשירים גדולים כל הזמן (רק עכשיו יש בראשותי מכשיר מעל 5" וגם הוא 5.17") מרגיש נוח עם הגודל של ה-MIX ביד. 

אחד החלקים ששונה לראשונה בתפעול המכשיר לעומת שאר מכשירי שיאומי שיצאו עד היום היא העובדה שלמכשיר אין מקשים פיזיים בתחתית המסך אלא מקשים וירטואלים. שיאומי הגדילה לעשות שני דברים בנוגע  למקשים ול"אובדן חלק מהמסך":

 1. ניתן לסתיר את המקשים על ידי משיכה שלהם כלפי מטה, החזרתם תתבצע על ידי משיכה ממסגרת המכשיר מעלה
 2. ה-Quick Ball פעיל כל הזמן אבל ממוזער בשורת המקשים, פתיחה שלו תעלים את שורת המקשים 

האפשרות להיות כל הזמן עם מסך מלא נהדרת במיוחד כאשר המסך כלכך גדול ואיכותי. 

img-20161026-wa0012

המכשיר מרגיש נהדר ביד, מגיב מהר מאד ובהחלט מצדיק את התואר מכשיר "קונספט", כפי שאפשר לראות המכשיר תומך בהצגת עבריתכבר מהקופסא ללא צורך בשינויים כלל. שיחת טלפון (MI VOICE) שנעשתה איתו נשמעתי טוב בצד השני ולהפך.

מסך המכשיר מדהים, לא פחות, צבעים חיים וברורים לא נראית פיקסליזציה למרות גודל המסך (מה שכן קיים ב-MI MAX) הצגת התכנים בהירה וברורה לחלוטים, סרטוני HD מוצגים בצורה חלקה ללא כל גימגומים. 

לגבי מצלמת המכשיר, לא הצלחתי לבדוק אותה לעומק אבל היא נראית לא רע וגם העובדה שצריך להפוך את המכשיר בשביל לצלם סלפי, (למרות שלא הרגשתי צורך להפוך את המכשיר וגם באחיזה רגילה ביד שמאל צילום סלפי יצא ללא הסתרות) לא מפריעה במיוחד לדעתי. 

 

סיכום קליל:

אין ספר כי שיאומי שברו כאן מסגרות (תרתי משמע) כאשר ייצרו מכשיר כל כך ייחודי ויפה, העובדה היפה היא שכל עשרת אלפים היחידות שהוצעו למכירה השבוע נחטפו תוך 11 שניות, להבנתי ייצור המכשיר הוא בעייתי וקשה מכיוון שהגוף הקרמי ניזוק בקלות בשעת הייצור ומותיר אחוז נמוך של גופים שמישים לייצור. לדעתי ה-MIX ימותג בסופו של דבר כמכשיר נדיר עם כמויות מזעריות (יחסית לשיאומי) שיצאו בסופו של דבר לשוק אך מצד שני אני מאמין כי ה-MIX הוא לא המילה האחרונה במכשירים נטולי מסגרת ועוד נראה מכשירים רבים מסוג זה בעתיד הלא רחוק.

img-20161026-wa0015

By | 2016-11-07T16:17:08+00:00 נובמבר 7th, 2016|סקירות|6 Comments

About the Author:

MIUI ישראל

6 הערות

 1. טל נובמבר 7, 2016 , 6:11 pm השב

  היי,
  האם כשאתה כותב שיש תמיכה בעברית זה אומר שאין צורך בצריבת רום ואפשר לקנות ישירות מסין ללא צריבה בארץ?

  • MIUI ישראל
   MIUI ישראל נובמבר 7, 2016 , 6:39 pm השב

   המכשיר מציג עברית אבל הממשק הוא אנגלית/ סיני

 2. ערן דצמבר 7, 2016 , 5:33 pm השב

  בסד
  מה קורה אם אני מזמין מסין ישירות איך אני הופך לעיברית?

  • MIUI ישראל
   MIUI ישראל דצמבר 7, 2016 , 6:21 pm השב

   ניתן לצרוב רום של Xiaomi EU על פי המדריך באתר

 3. מוטי ספטמבר 10, 2017 , 9:19 pm השב

  האם גרסת המכשיר מתעדכנת אוטומטית כאשר יוצא עדכון גרסה של שיאומי?

  • MIUI ישראל
   MIUI ישראל ספטמבר 11, 2017 , 8:05 am השב

   אם המכשיר שלך עם רום רשמי אז כן

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות