סקירה: Wowstick 1FS מברג חשמלי

אתה נמצא כאן: ://סקירה: Wowstick 1FS מברג חשמלי

סקירה: Wowstick 1FS מברג חשמלי

מדובר על מברג חשמלי לעבודה עדינה ומדוייקת כתחליף למברגי שענים. המברג כולל לא פחות מ-18 ביטים מסוג: צלב, שטוח, כוכב, משולש וריבוע. כל זה מגיע באריזת פלסטיק יפה הנסגרת מגנטית.

המברג נרכש במטרה להחליף מברגי שענים שחוקים לעבודה מול ברגי טלפונים סלולריים, ברגי רחפנים ומחשבים הדורשים עבודה מדוייקת. בעבודה עם המברג לא הרגשתי ביטחון מלא שלא אשחק את הברגים כיוון שהרגישות שיש במברג כזה מול הבורג פוחתת ביחס למברג מדוייק ידני אך במצב אידיאלי, בו הביט אוחז בביטחון את הבורג, העבודה מולו נוחה יותר כיוון שאין צורך להתרכז בפעולת הסיבוב הנעשית אוטומטית, רק לחיצה כנגד הבורג.

חסרון במברג החשמלי הוא שמהירות הסיבוב אינה גוברת, המהירות אחידה ומהירה 100 סיבובים לדקה, יש שני לחצנים לסיבוב כנגד ועם כיוון השעון והייתי רוצה תוספת של שני לחצנים לבחירת מהירות סיבוב איטית ומהירה. למרות זאת, למברג שני מומנטים 0.2/0.3Nm הנבחרים בהתאם לצורך..

ניתן להתגבר על החסרון בסיבוב ידני של הבורג בתחילת הסיבוב בפתיחה או בהידוק בסופו על ידי סיבוב ידני של המברג אך כאן יש נקודה בעייתית נוספת. המברג מעוצב יפה שכיף לראותו אך אין גריפ המאפשר סיבוב ידני נוח בברגים המסרבים להיפתח, כך שהיד מחליקה.

למברג תאורה לעבר הביט והביט מתחבר מגנטית למברג, נוח ויעיל. עובד כ-8 שעות על סוללות AAA לפי מפרט היצרן.

לסיכום, נחמד אבל לא מהווה תחליף מלא למברגי שענים טובים. טוב לאנשים שבתחביביהם או מקצועיהם, עבודה מול ברגים קטנים מסוגים שונים שיש להם מברגים ידניים לגיבוי.

By | 2017-11-21T09:09:12+00:00 נובמבר 21st, 2017|סקירות|0 תגובות

About the Author:

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות