סקירת נעלי ריצה חכמות – LI NING

אתה נמצא כאן: ://סקירת נעלי ריצה חכמות – LI NING

סקירת נעלי ריצה חכמות – LI NING

אתם מכירים אותנו ואת הסקירות שלנו ובטח תגידו מה לשיאומי ולנעלים הא? אז האמת, שיאומי עדיין לא מייצרת נעלים אבל מדובר בשיתוף פעולה מעניין מאוד בין שיאומי לחברת לי-לינג, אשר שיתוף הפעולה שלהן יוצר נעליים חכמות.

קצת על חברת לי-לינג:
רשת הספורט לי-נינג נוסדה ב-1990 על ידי המתעמל הסיני האולימפי מר לי נינג. נינג הוא ספורטאי מוביל בהישגיו בעולם ואף נבחר על ידי התאחדות הספורט העולמית לאחד האתלטים הבולטים של המאה ה-20.
ולא סתם, ברקורד שלו 106 מדליות זהב, 2 אליפויות עולם ובאולימפיאדה ב-1984 זכה ב-6 מדליות אולימפיות, שיא בפני עצמו. אחרי אולימפיאדת סיאול ב־1988 הוא פרש מפעילות ספורטיבית.
כיום נחשב לי-נינג למותג הסיני הגדול והמוכר ביותר בתחום הספורט עם מעל 6,500 חנויות ברחבי העולם, בין היתר ביפן, הפיליפינים, מלזיה, קוראה, רוסיה, איטליה, צרפת, אוסטריה, פורטוגל ועוד.
לי-נינג מצליחה בעולם בזכות השילוב המנצח של טכנולוגיות מקוריות, נוחות ואופנתיות בביגוד ונעלי ספורט מקצועיות.
לאחרונה אפילו יש ללי-לינג חנויות כאן בארץ כך שניתן לגשת ולהתרשם מהציוד האיכותי.

אז מה הקשר בין שמיטה להר סיני? לפני כ3 שנים שיאומי ולי-לינג חברו יחד ויצרו נעלים חכמות בעלות צ'יפ מיוחד העוקב אחרי הפעילות שלכם, המוצר מזכיר ודומה לצ'יפ של נייקי או למוצרים דומים כגון המיילסטון פוד. ההבדל העיקרי בין הצ'יפ של שיאומי/ נייקי למיילסטון ודומם הוא שהוא מחייב שימוש בנעל של היצרן בעלת תאימות לצ'יפ. הייתרון הוא שהצ'יפ מוטמע בתוך הנעל ולא יאבד.

לגבי הנעלים, אני חייב לציין שהזוג נעלים שאני סוקר כאן אינו זוג הנעלים הראשון של לי-נינג שאני נועל אבל הוא הראשון עם הצ'יפ. מדובר בנעלים איכותיות בעלות עיצוב מודני ונוחות בטירוף!  מידות הנעלים זהות למידות הנעלים בארצות הברית ותואמות 1 ל1 למידות של המותגים הגדולים כמו נייקי וניו בלאנס(מנסיון אישי). כך שאני לא צופה כאן בעיה עם המידות כל עוד אתם יודעים את המידה שלכם באחד המותגים שציינתי.

לגבי המחיר, אני בדרך כלל מזמין נעליים מחו"ל משתי סיבות עיקריות:

  1. המחיר – נעלים טובות ובמיוחד נעלי ריצה עולות בארץ מאות שקלים, נעל הריצה האחרונה שקניתי כאן עלתה לי 580 ש"ח, לצורך השוואה אותה נעל בדור מתקדם יותר עלתה לי בחו"ל עם עלויות שילוח של USHOPS פחות מ300 ש"ח.
  2. מידה – שאתה מידה 48 קשה מאד למצוא נעלים במידה שלך! בחו"ל המבחר יותר גדול ויותר נגיש למידות האלו.

הנעלים של לי-לינג מצליחים לקלוע לשני הסעיפים – גם במידה וגם במחיר, הנעלים אותם אני סוקר כאן עלו לי 36 דולר כולל משלוח שהם כ130 ש"ח. מחיר מגוכך לעומת האיכות המתקבלת.

הנעלים שלי הוזמנו המחנות הרשמית של לי-נינג בעלי-אקספרסס – החנות מומלצת בחום, בסוף הסקירה אתן דגשים לגבי המידות.

קצת על הצ'יפ החכם, הציפ החכם מוטמע בתוך הנעל הימנית מתחת לרפידה, לציפ יש מקום מדויק כך שלא יזוז ולא יפריע. הוא לא מורגש כלל במהלך ההליכה/ ריצה.  נתוני הצ'יפ מסתכרנים עם אפלייקציית ה MI-FIT המוכרת לנו מהמשקל החכם וצמיד הכושר. 

תיאום הצ'יפ לאפליקציה מתבצע בכמה דקות קלות על ידי הוספה של נעל חכמה, בגב הצ'יפ ישנו ברקוד יחודי אותו תתבקשו לסרוק בעת ההוספה ולאחר מכן תתבקבשו לבצע כיול של הצ'יפ. מרגע זה הצ'יפ יתחיל לעקוב אחרי הפעילות שלכם ויתן לכם מידע מלא על כל מה שקורה.

בדומה לצמיד הכושר הנעלים ינתרו את הפעילות שלכם אבל יוסיפו יכולת ניתוח עמוקה יותר של הפעילות והפרדה בין הליכה/ הליכה מהירה וריצה.

המדידה מדוייקת מאוד ומרגישה יותר "אמיתית" ממדידה של צמידי כושר שונים (ועברתי כמה וכמה כאלו). לא הרגשתי מדידות שווא וכדומה.

הסנכרון עם האפליקציה מתבצע באמצעות בלוטות' , החיבור מהיר מאוד גם כאשר הבלוט'ות בשימוש אחר (כמו דיבורית).

לגבי המידות:

אז כמו שהסברתי בתחילה, המידות לדעתי זהות למידות האמרקאיות של ניו בלאנס ונייקי (אני תמיד מזמין מידה 13). בהזמנה הראשונה שלי לנעלי לי-נינג ניצלתי את טבלת המידות של החנות:

לקחתי מטר ומדדתי את הנעל הכי נוחה שלי מאצבע לעקב בתוך הנעל והמרתי דרך העמודה HEEL TO TOE בטבלה. הנעל הגיעה בול במידה.

בהמשך השבוע אצא לריצה קלה ואביא מידע נוסף על הנעלים ודיוק המדידה.

 

By | 2017-11-22T16:45:58+00:00 נובמבר 22nd, 2017|סקירות|0 תגובות

About the Author:

MIUI ישראל

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות