1.4 גיגה בלבד לשימוש לקבצים אישיים (תמונות וכו) בשאיומי רדמי3

אתה נמצא כאן: ://1.4 גיגה בלבד לשימוש לקבצים אישיים (תמונות וכו) בשאיומי רדמי3
1.4 גיגה בלבד לשימוש לקבצים אישיים (תמונות וכו) בשאיומי רדמי3 2018-01-27T11:47:18+00:00

Home פורומים MIUI ישראל 1.4 גיגה בלבד לשימוש לקבצים אישיים (תמונות וכו) בשאיומי רדמי3

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • nomibom
    משתתף
    מספר הפוסטים: 1
    #19841 |

שאלה לקהל – יש לי שאיומי רדמי3 (לא נוט. פשוט רדמי3S. דגם אולי קצת ישן שכבר לא נמכר, בקרוב אחליף אבל השאלה שלי היא כללית כדי לדעת אם אני רוצה להמשיך עם מיערכת MIUI): למכשיר יש זיכרון 16 GB, חיברתי למחשב שלי ותוכנה שמראה לי גודל של פולדרים, בעצם אומרת שגודל הINTERNAL STORAGE שלי הוא רק 1.4 גיגה (אחד נקודה ארבע!). לא מדובר על גיגות פנויות, אלא כמה גיגות אני יכולה להתשמש בהם לאחסון תמונות קבצים וכו סך הכל. (כדי לסבר את האוסן את ה1.4 גיגה האלה אני מחסלת דיי מהר ותמיד אני נשארת על כמה מגות בייט פנויים בלבד. לכן התחלתי לבדוק את העניין). אני מבינה שמערכת ההפעלה גם תופסת מקום, אבל איך יכול להיות שנשאר לי רק 1.4 גיגה בלבד(פחות מעשירית). כדי להוסיף על התסכול, אז מתוך ה1.4 גיגה הפנויים בשבילי, 1 גיגה שלם תפוס על ידי CLOUD של הGALLERY.
    שאלות שלי:
    1. הגיוני שבמכשיר של 16GB, נשאר לי לשימוש (כולל זיכרון שתופס CLOUD של התמונות) פחות מעשירית?
    2. האם זה ככה בכל המכשירים? במכשיר שאיומי שיש בו 32 גיגה בייט, כמה גיגה ישאר לי לתמונות, קבצים וכו? גם פחות מעשירית?
    3. האם אפשר למחוק את הCLOUD? אני חייבת עוד קצת מקום "לנשימה"

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות