סקירת מכשיר: MIpad 2

אתה נמצא כאן: ://סקירת מכשיר: MIpad 2

סקירת מכשיר: MIpad 2

אז שוב תודה ל ibuygou ששלחו אלינו את המכשיר לסקירה.

בפתח דברי אקדים ואומר שמעולם לא התחברתי לטאבלטים מבית גוגל, תמיד משהו בהם לא התאים כמו שצריך לגודל והרגיש מעט מאולץ עד שלאחר תקופה עם מספר מכשירים קניתי לי לבסוף אייפד מיני דור 2. האם המיפאד 2 שינה את דעתי? עוד מעט נראה.

מכשיר המיפאד מגיע בשתי גרסאות חומרה כאשר הדגם החזק יותר 2/64 מגיע גם בגרסאת WIN10, מכיוון שמערכת ה WIN10 עדיין לא שוחררה למכשיר סקרתי רק את מערכת הMIUI.

אז קודם כל המארז:

המיפד 2 ממשיך את קו המארזים שהחל עם הרדמי נוט 3, מארז לבן ותמונות המכשיר בכל האפשריות על גבי המארז:
IMG_4819

התרשמות ראשונית: עיצוב, איכות הרכבה וחומרים, נוח לי אשר ממשיך את אותו קו עיצובי עם שינוי מהותי אחד, הפעם בדומה ל- REDMI NOTE 3 גם כאן נעשה שימוש במארז מתכתי אשר מזכיר מאד את ה-IPAD של אפל. הציפוי המתכתי מרגשי נעים ביד.
IMG_4795

המתכת, מסוג סגסוגת אלומיניום, באיכות חיתוך גבוהה ומורכבת על המכשיר באופן מרשים. על ידי השימוש במתכת המכשיר מרגיש עמיד מאוד, המכשיר קל מאד יחסית לנראות שלו איכות הבנייה בהחלט מזכירה מכשירים איכותיים ברמתו

אישית אני מאמין כי גודל של כ 8 אינטש הינו גודל אופטימאלי לטאבלט אשר נמצא בשימוש יומיומי במיוחד אם אתם נמנים על נוסעי התחבורה הציבורית ומשתמשים בו להעברת זמני הנסיעה וההמתנות.

בחלקו התחתון של המכשיר נמצא חיבור USB-C , זהו התקן החדש של שיקעי ה-USB אשר מאפשר מהירות העברה גבוהה וחיבור קל ללא כיווניות. 
IMG_4795

בחלקו הימני, כפתורי עוצמת קול וכפתור הדלקה וכיבוי.
IMG_4780

בחלקו העליון, חיבור סטנדרטי לאוזניות.

IMG_4796

 

המסך בגודל של 7.9", רזולוציית 1536*[email protected] מספק מאוד, הצפייה באור יום טובה הן בשל בהירות המסך המקסימלית והן בשל ה-Sunlight Display, טכנולוגיה המחזקת אזורים כהים במסך ויוצרת טווח דינמי רחב. המסך מתמודד עם תצוגה דינמית של צבעים וכמעט תמיד הצבעים נראים אמיתיים וללא עיוותים.

עמידות הסוללה

סוללה ה 6190 מילי אמפר בהחלט מספקת שימוש סביר ומעבר לכל, הסוללה שרדה יפה מאד שימוש מסיבי של גרפיקה מאמצת, גלישה משחקים ועוד ובסוף היום עוד נשאר מספיק כח. אני מעריך כי בשימוש סביר הסוללה אמורה להחזיק כיומיים ללא טעינה. זהו בהחלט נתון מעודד.

ממשק

כפי שרשמתי בהתחלה בסקירה זאת סקרתי את גרסאת הMIUI של המכשיר אשר מגיעה בגרסא סינית. ממשק ה MIUI של הטאבלט שונה ומוגבל בהשוואה לממשק ה MIUI של הטלפון דבר אשר צריך מעט להתרגל אליו. למרות זאת הממשק חלק מהיר ונח מאד. שיאומי עשו בהחלט משהו חכם ונח בכל הקשור לאפליקציות מערכת והתאמתם לגודל המסך מה שבהחלט הופך את השימוש במיפאד לאחד הטאבלטים מבוססי אנדרואיד הנוחים ביותר שקיימים. 

ביצועים

מדובר על צ'יפסט Intel Atom X5-Z8500 processor, Intel Atom 64-bit. יחד עם שני גיגה ראם  בעבודה שוטפת אין האטה גם בעת מעבר בין אפליקציות, הממשק חלק מאוד, וגם הגלילה ברשימות. משחקים כדוגמת Asphalt 8, עובדים יפה גם בהגדרות הגבוהות אך לאחר זמן משחק ממושך, נתקלתי באיבוד פריימים קל. לא דיל ברייקר אבל משהו שצריך לשקול אם המכשיר מיועד בראש ובראשונה למשחקים בעלי גרפיקה גבוהה.
לצערי דווקא בגיזרת המשחקים חוויתי אכזבה בהשוואה לדור הראשון של מכשירי האיפאד, נראה כי מעבדי האינטל אינם שווי כוחות למעבדי ה NVIDIA אשר נמצאים בדור הראשון ומשחקים אשר עושים שימוש ב3D נראו פחות חלקים מאשר הדור הראשון. 

סיכום

מיועד בטאבלט ידידותי מאד אשר לוקח את חווית האנדרואיד לכיוון אחר כפי ששיאומי אוהבים לעשות. 

 

By | 2016-10-18T08:27:29+00:00 ינואר 23rd, 2016|סקירות|4 Comments

About the Author:

MIUI ישראל

4 הערות

 1. עידן אפריל 7, 2016 , 9:53 pm השב

  האם הגרסה של ה2/64 היא dual boot או שהטאבלט מגיע או אם ווינדוס 10 או אם אנדרויד(בהתאם להזמנה כמובן)

  • MIUI ישראל
   MIUI ישראל אפריל 8, 2016 , 5:18 am השב

   המכשיר ללא דואל בוט.

 2. נועם יולי 5, 2016 , 12:43 pm השב

  האם הטאבלט מגיע גם בעברית?

  • MIUI ישראל
   MIUI ישראל יולי 5, 2016 , 12:52 pm השב

   גרסאת הווינדוס כן הMIUI לא

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות